Služby

Půjčovna nářadí

BARTA rent je půjčovna zaměřující se převážně na stavební a zemní stroje. V našem sortimentu je zastoupeno i zahradní nářadí či nezbytnosti pro vaši zahradní party.

Naše půjčovna odstartovala pod názvem Profipůjčovna jako vedlejší produkt nezkrotné vášně pro nakupování všech stavebních technických vymožeností. Naším hlavním motem je i nadále usnadnění života našich zákazníků a to nejen poskytnutím té správné techniky. Proto také u nás najdete dlouhou otvírací dobu, ohledně času vypůjčení i následného vrácení stroje vždy maximálně vycházíme zákazníkům vstříc.

Změnili jsme jméno, ale my zůstáváme stále stejní a jsme tu pro vás.

Obsluha strojů z půjčovny

Nevíte si rady se stroji z naší půjčovny, nemáte čas nebo byste svůj projekt radši svěřili do rukou odborníka? Potom využijte naší nové služby. Rádi Vám zajistíme odborně proškolenou obsluhu, která si s každou prací hravě poradí.

Zednické práce.

Naše společnost si zakládá na osobním a individuálním přístupu k zákazníkovi čímž dosahujeme maximální spokojenosti našich klientů, kteří po zkušenostech ví, že se na nás mohou znovu obracet ohledně dalších zakázek, pro radu či pro kontakty na další schopné řemeslníky.

Karel Bárta, se zedničinou zabývá už téměř 30 let. Při své dlouholeté profesní cestě prošel většími i menšími firmami, kdy při vzniku jedné dokonce sám stál. Jeho dlouholetá praxe mu ukázala, že dodržování přesných technických postupů je nezbytností a i díky této vlastnosti jsme byli přijati do programu Zelené úspory, které ušetří i Vaše peníze. V současné době se orientujeme spíše na menší projekty v kooperaci se společností BARTA rent.
Údržba nemovitostí
Potřebujete udělat drobné práce na Vaší nemovitosti jakéhokoliv charakteru a nevíte si rady, nebo nemůžete sehnat řemeslníka. Rádi Vám s vašimi problémy rychle pomůžeme, nebo Vám doporučíme, některého z našich parterů, kteří si s jakýmkoliv úkolem poradí. zprostředkujeme odborného řemeslníka u kterého samozřejmě garantujme jeho profesionalitu.

Zemní práce

Nechce se Vám ručně kopat základy na plot, okopávat stavbu a odvážet v kolečku materiál? S našimi stroji se dostaneme i do těch nejméně přístupných míst. Pokud ani mechanizovaná varianta není vaším šálkem čaje, domluvte se s námi na pronájmu stroje včetně obsluhy. Pokud si nebudete jistý Vaši odborností rádi Vám práci uděláme od a do z.

Údržba zahrad

Víkendy na chatě jsou určeny pro relaxaci nikoli, abyste se honili na zahradě. Sekání a další údržbu trávníku můžete s klidem nechat na nás a slunné víkendy si tak ponechat pro bohulibější činnosti. Obtěžuje Vás každý týden, když přijedete na chatu sekat, hrabat listí? Nechte tuto činnost na nás a vždy si jen přijeďte relaxovat a užívat si zasloužené pohody.

Autodoprava

Zakoupené zboží Vám stejně jako vypůjčené stroje po domluvě rádi přivezeme až k Vašim vchodovým dveřím.

Zprostředkování služeb

Poptáváte specifické služby a nemůžete v naší lokalitě najít spolehlivé řemeslníky, nebo jen nevíte koho si vybrat? Rádi Vám bezplatně doporučíme naše partnery, kteří spolupracují s naší půjčovnou.

Poradenská činnost

Chystáte se rekonstruovat Vaší nemovitost a nevíte si rady, nebo máte pocit, že na vaší stavbě vše neprobíhá dle vašich představ a ocenili byste nezávislý názor odborníka? Obraťte se na našeho odborníka Karla Bártu s letitou praxí ve stavebnictví a to nejen s realizací výstavby a modernizací ale i v rozpočtování.

TOP